Obrovská konkurence klasických žárovek

Dejte si do bytu nové žárovky

Spousta lidí je nedůvěřivá ke všemu, co je nové. Přitom inovace probíhají napříč výrobními odvětvími a je dnes již na denním pořádku, že výrobci se stále předhánějí v tom, aby svoje výrobky vylepšovali a byli v předstihu před svojí konkurencí. Mezi převratné výrobky dnešní doby patří také led žárovky . Bohužel, typickým žárovkám, jak je známe z dob minulých, už odzvonilo.

Led žárovky, to je budoucnost

Technologie, která šetří životní prostředí, ale i naše peněženky.sentenceStart mají oproti žárovkám s vláknem, hned několik výhod. Mezi hlavní patří hlavně to, že vykazují dlouhou životnost. Je dokázáno, že vydrží svítit až 100 000 hodin, což je 4 166 dnů, tedy jedna žárovka nám může sloužit více než 11 let. Že to není možné?

Přesvědčte se sami!

Naše patří na trhu mezi nejlepší ve své třídě. Nabízíme vám hned několik druhů, u převážné většiny je navíc obvyklá patice pro šroubování, takže se nemůže stát, že by při výměně za žárovku klasickou, nepasovala. Navštivte náš obchod a vyzkoušejte na vlastní kůži, že životnost led žárovky předčí vaše očekávání.

Obrovská konkurence klasických žárovek
4 (80%)1